wyświetlenia

piątek, 30 marca 2012

Just close your eyes.

Mrrr.
Dość dawno tu nie zaglądałam.


O czym w tym poście? HUNGER GAMES <3 Jestem zakochana w tym filmie, jeśli tylko będę miała trochę pieniędzy to biegnę, pędzę i kupuję te książki. Musze je mieć, po prostu muuuuszę. No i w dodatku czułabym się...Nie fair? Nie wiem jak to określić, no, ale w każdym razie skoro zakochałam się w filmie muszę sięgnąć i po książkę i zrobię to z ogromną przyjemnością. tedy z cała mocą mogę uznać, że HG to coś, co ma u mnie wysokie i ważne miejsce.

Może w skrócie, dla tych którzy jeszcze nie czytali lub nie widzieli:

Uwaga, spoilery ;3

Głowna bohaterka - Katniss mieszka w dystrykcie 12. Jednym z 'regionów' w państwie Panem. Co roku organizowane są Głodowe Igrzyska. Z 12 dystryktów wybiera się drogą losowania dwoje uczestników. Poprzez parę wydarzeń Katniss zostaje jedną z nich. Dołącza do niej Peeta, chłopak, który na pozór nie wydaję się być dzielnym wojownikiem. Obserwujemy poczynania 24 uczestników Igrzysk. Zwycięzca jest tylko jeden - reszta musi zginąć.


Film mimo, że trwa bardzo długo - jak dla mnie, mógłby być i dłuższy. Wręcz byłam zdziwiona gdy spojrzałam na zegarek i stwierdziłam, że za dwadzieścia minut będę musiała wyjść z sali. Z napięciem obserwowałam ostatnie minuty film - mimo, że parę wydarzeń można było przewidzieć z chęcią poszłabym jeszcze raz. Były chwile, w których płakałam, lub podskakiwałam wystraszona jakąś sceną. Serdecznie polecam, jeśli ktoś szuka czegoś ciekawego i inspirującego.

A teraz zmykam, czas pobawić się zdjęciami.

1 komentarz:

Dziękuję bardzo za każdy komentarz ♥